Інструкція для викладачів та студентів

Ви вперше на нашому сайті?

 Доступ до системи дистанційної освіти мають виключно студенти, учні  та викладачі ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж РСіТ НУХТ".

Для входу до системи дистанційної освіти ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж РСіТ НУХТ" Вам потрібно скористатися авторизацію за допомогою облікового запису Гугл та Вашої електронної пошти (gmail), яку повинен мати кожен студент, учень та викладач коледжу.

Перед спробою авторизації в СДО ви повинні надати дані про свою електронну пошту (gmail) адміністратору Системи ДО чи куратору для реєстрації на цій навчальній платформі .

1. Далі натисніть на кнопку “Вхід”, яка знаходить у правому верхньому кутку, потім виберіть кнопку з написом "Забув логін чи пароль" і , вказавши свою електронну пошту (gmail), встановіть новий пароль за посиланням, яке вам прийде на неї.

2. Встановивши пароль, Ви при вході потрапите на свою інформаційну сторінку, де  будуть відображатися всі курси, на які Ви будете зараховані викладачами (для учнів та студентів), а у викладача - курси, на яких від буде призначений системою викладачем.

3. Щоб потрапити на Головну сторінку, Ви в лівому верхньому куті викликаєте меню і натискаєте на кнопку Головна сторінка, де Ви будете бачити всі категорії курсів.

4. Якщо ви - учень чи студент  коледжу, за допомогою зверніться  до куратора.

5. Викладачі для створення/відновлення доступу до навчальної платформи повинні діяти в такий же спосіб.

Якщо виникли труднощі з авторизацією чи є запитання щодо роботи системи дистанційної освіти, звертайтеся до адміністраторів СДО - і ми вам обов’язково допоможемо.

Приємного навчання та викладання!

Остання зміна: четвер 24 вересня 2020 6:58